.

ביתן מהלב

מעורבות קהילתית הינה ערך עליון עבור "יינות ביתן" כחברה שחרטה על דגלה ערכים של עזרה לזולת, סיוע לנזקקים ותרומה לקהילה. ממש כמו שכל משפחה נרתמת לעזור כמיטב יכולתה, כך גם משפחת "יינות ביתן" נרתמת לפרוייקטים חברתיים בעלי חשיבות עליונה, וכל המרבה הרי זה משובח.

תרומה לקהילה

במסגרת עשייתה העניפה של "יינות ביתן" למען הקהילה, ניתן דגש מיוחד על סיוע לנזקקים. במספר ערים בארץ, מפעילה הרשת מערך של חלוקת ארוחות צהריים עבור ילדים למשפחות קשות יום ברמה יומיומית. כך, באשקלון לדוגמא, מכינים ומחלקים מדי יום - כ- 700 כריכים לילדים בבתי הספר  בשיתוף עם ארגון הגמ"ח "מתן בסתר". הרשת מתגייסת באופן קבוע לתרומות מצילות חיים. 

למען חיילי צה"ל

לרשת "יינות ביתן" זיקה מיוחדת לצה"ל וחייליו. הרשת פיתחה מסורת של תרומות למען חיילי צה"ל בכל הזדמנות, כדוגמת תרומת חבילות שי לחיילים המאושפזים בבית החולים "סורוקה".

גם בתקופת המיתון הכלכלי הארוכה התגייסה רשת "יינות ביתן" בשיתוף עם "תות – תקשורת ותוצאות" בהנהלת אלון גל, מנחה תכנית הטלוויזיה "משפחה חורגת" לסייע ללקוחותיה. לקוחות הרשת הוזמנו להרצאות ללא תשלום בנושא "התנהלות כלכלית נכונה של משפחה" .

פעילות מקומית בערים

המרכז רשת "יינות ביתן" ומשפחת ביתן ממוקם בעיר אשקלון. לפיכך, מצאה הרשת לנכון לקחת חלק פעיל ביוזמות מקומיות לקידום הקהילה.

מדי שנה נערכת מדורת ל"ג בעומר המרכזית בעיר בחסות משפחת ביתן ומושכת אליה אלפי תושבים, הורים וילדים, שנהנים ממופעי שירה ודוכני מזון לכל דורש.
גם בפורים תרמה הרשת כ- 200 משלוחי מנות עבור ילדי בית החולים "ברזילי" באשקלון ועבור בית אבות בעיר בשיתוף עם רדיו דרום.
בתחום הספורט, תורמת רשת "יינות ביתן" לאוהדי הקבוצה המקומית במגוון דרכים, כמו – חלוקת צעיפים לאוהדים.
"יינות ביתן" נרתמת להשתתף ביוזמות מקומיות לטובת שיפור מצבן של משפחות נזקקות בעיר. כך לדוגמא, בפסח נערך הפנינג של מכירת מנות דגים שבושלו ע"י השף מיקי סויסה במחירי עלות, כאשר כספי הקנייה נתרמו כגמ"ח למשפחות נזקקות בעיר.

לסיכום- רשת "יינות ביתן", היא חברה המובילה לא רק בתחומי פעילותה העסקיים כי אם גם בעשייתה העניפה למען הקהילה. יינות ביתן מקפידה על מעורבות רצופה בקהילה ומשתדלת לתרום ככל שביכולתה, במגוון רחב של היבטים.  מעורבות זו נבנית לאורך זמן ובאה לידי ביטוי בתחומי פעילות רבים ומגוונים הנוגעים בכל אחד מאיתנו.