.

עובדים מספרים

אז לכל מי שחושב ש"יינות ביתן" הוא הבית המתאים עבורו – נשמח שתצטרפו לשורותינו!
אתם אפילו מוזמנים לשמוע מה יש לעובדים שלנו להגיד – על תנאי העבודה, האקלים, אפשרויות הקידום והפן האנושי.

שם: יובל נוימן
תפקיד: מנהל איזור

"התחלתי את דרכי ביינות ביתן עוד בהיותי חייל והתחלתי לעבוד בסניף הראשון שהוקם בראשון לציון. בתחילת הדרך הייתי סדרן שתייה. לאחר הצבא קיבלתי תפקיד של אחראי משלוחים ולאחר כשנה קודמתי למנהל מחלקת הקפואים למשך כשנה נוספת. לאחר מכן תיפקדתי כסגן מנהל סניף למשך כשנתיים ואז עברתי לסניף אשדוד צפוני כמנהל הסניף וכיום אני מנהל אזור ברשת.

מה שטוב ביינות ביתן כמקום עבודה זה שאפשר להתפתח – מי שנותן מעצמו מקבל חזרה. כשיטת עבודה, אני מקפיד לחפש תמיד אנשים מתוך המערכת כדי לקדם אותם, לפני שאני פונה לחפש אנשים מבחוץ. יש כאן אוירה משפחתית ובשבילי "יינות ביתן" זה משפחה.
כמנהל אני מקפיד שהשירות ללקוחות יהיה מעל לכל. עובדים שרוצים לעבוד אצלנו צריכים להיות בעלי תודעת שירות גבוהה, הקפדה על סדר ונקיון והכי חשוב – להיות בני אדם".

שם: גיא סופייב
תפקיד: מנהל אחזקה אזור מרכז

"אני עובד ברשת "יינות ביתן" מזה 16 שנים. התחלתי לעבוד בסניף אשקלון החאן, הסניף הראשון של הרשת, בתור סדרן ומהר מאוד עברתי להיות אחראי משמרת. אני זוכר שנחום ביתן פנה אליי ואמר לי: "זיהיתי בך כשרון!" ומאז רק עליתי והתפתחתי עם החברה. עבדתי בתפקיד סגן מנהל  ומנהל במספר סניפים, ביניהם אשדוד וראשון לציון, ולאחר מכן מונתי למנהל סניף ראשון לציון. כיום אני מנהל אחזקה של אזור המרכז של הרשת".

שם: רותי אסולין
תפקיד: מתאמת מכירות של הרשת
"התחלתי לעבוד ברשת יינות ביתן כגרפיקאית לפני כ- 6 שנים בסניף של אזור התעשיה באשדוד. עסקתי בכל הקשור לשילוט, מבצעים, הנהלת חשבונות וקלדנות.
יום אחד נחום ביתן התקשר אליי וביקש עזרה באיוש תפקיד מתאמת מכירות לעבודה עם הדרג הניהולי בחברה, וחיפש מישהוא עם ראש פתוח. העליתי כמה שמות שניראו לי מתאימים והצעתי גם את עצמי לתפקיד. כבר בערב של אותו יום התבשר לי שהתקבלתי לתפקיד. שמחתי מאוד על הפירגון, האמון וההזדמנות שקיבלתי להיכנס לעמדת מפתח ולהתפתח.
יש לי יד חופשית להתפתח למגוון כיוונים. כך לדוגמא, אני חלק מצוות ההקמה של סניפים חדשים, וזה תפקיד מאוד מאתגר ומעניין. אני מקבלת גיבוי מתמיד לעבודה מהמנהלים שלי.


שם: אביטל סולימן
תפקיד: מזכירת סניף חולון קטן
"אני עובדת ביינות ביתן 6 שנים. הגעתי לסניף הזה מרגע פתיחתו. התחלתי את העבודה כסדרנית ואחרי שנה וחצי בערך עברתי לעבוד במשרדים של החברה ועסקתי בגרפיקה וקלדנות. כיום אני עוסקת בכל נושאי הכספים, כח-אדם והנהלת החשבונות ומתפקדת כמזכירת הסניף, כך שכל ההתנהלות בסניף עוברת דרכי.
יינות ביתן זה בשבילי חלק נכבד מהחיים. זה ממש הבית השני שלי. מעבר לזה שזה מקור פרנסה, אני מוצאת כאן הרבה דברים טובים אחרים: צוות עובדים מעולה, סביבת עבודה נעימה וסיפוק בעבודה.  שעות העובוה נוחות לי, אני גרה באזור ומגיעה בקלות ובמהירות לעבודה."

שם: גבי סופר
תפקיד: סגן מנהל סניף אשדוד סיטי
"אני עובד ברשת "יינות ביתן" מזה 4 שנים. למעשה, את עבודתי בסניף הזה שבמרכז אשדוד התחלתי לפני 6 שנים, כאשר הסופר היה בבעלות של "רמה". ברקע שרשת "רמה" נרכשה ע"י רשת "יינות ביתן" עברתי אוטמטית להיות חלק ממשפחת "יינות ביתן" ועל כך אני מברך.
במסגרת תפקידי כסגן מנהל הסניף אני דואג למלאי שוטף של סחורות ןלפתרון בעיות שצצות מול הלקוחות על הצד הטוב ביותר ולשביעות הרצון המלאה של הלקוח – הרי ברור שלקוח לא מרוצה לא יחזור אלינו.
כמנהל חשוב לי ליצור סביבת עבודה נעימה. שהעובדים יעבדו בכיף ולא בלחץ. אני מאוד אוהב את העובדים שלי ותומך בהם בכל מה שצריך. והתוצאות ניכרות בשטח – עובדים מרוצים עם מוטיבציה גבוהה.
המוטו שלנו הוא לעשות הכל כדי שהלקוח יקבל את השרות הכי טוב, שיצא מרוצה מהסניף ושיימנה על לקוחותינו הקבועים.
אני עובד בסניף הזה כי טוב לי פה, אני מרגיש בבית ומקום העבודה קרוב לבית שלי."


שם: יעל שוורץ
תפקיד: קופאית ראשית סניף אשקלון צפוני
"אני עובדת ברשת "יינות ביתן" מזה 8 שנים. התחלתי לעבוד בסניף אשדוד בכיכר החאן, הסניף הראשון. עבדתי כ-4 שנים בתפקיד קופאית. לאחר מכן עברתי לסניף אשדוד צפוני בתפקיד קופאית ומהר מאוד קודמתי לתפקיד קופאית ראשית.
במסגרת תפקידי אני אחראית על כל הקופאיות ובעצם מהווה קו ראשון וקו אחרון עבור הלקוחות – אנחנו מקבלים את הלקוחות עם הכניסה לחנות ואנחנו הנקודה אחרונה שלהם בעת היציאה מהחנות. חשוב לנו מאוד שהלקוחות יצאו מכאן מרוצים.
כאן, באשקלון, "יינות ביתן" זה שם דבר בגלל המחיר, השירות והיחס. העובדים פה נאמנים. החברה תורמת רבות לעשייה בעיר אשקלון ובמדינת ישראל בכלל ואוירת הנתינה הזו מלווה אותנו כל הזמן.
יצרנו מערכת יחסים כזו שכל אחת מהקופאיות נכנסת לעבודה עם חיוך והרגשה של כיף. אפילו בתקופות לחץ, בהן עבדנו סביב השעון, כל הקופאיות נענו בשמחה. ועובדה, כולן חוזרות אלינו לאחר חופשת לידה...
לי באופן אישי כיף ונחמד לעבוד כאן. אני מרוצה מהתפקיד, מהעשייה ומהיחס של הממונים עליי. ההנהלה של "יינות ביתן" קשובה ותמיד נרתמת לעזור כשצריך."


שם: לולה איסחקוב
תפקיד: קופאית ראשית בסניף חולון גדול
"התחלתי לעבוד ב"היפר רמה" כקופאית לפני כ- 6 שנים. מהר מאוד התקדמתי לתפקיד קופאית ראשית. אני גרה קרוב מאוד לסניף, כך שמאוד נח לי להגיע לעבודה.
טוב לי ב"יינות ביתן". מתחשבים בי כאמא מבחינת המשמרות ואם צריכים אותי מדי פעם למשמרות ערב, אני תמיד נרתמת לעזור.
ההנהלה המקומית בסניף יוצרת אוירת עבודה טובה, המנהל שלי מתחשב ומבין ואני יכולה לפנות אליו כמו אל אבא, גם בתחומים אישיים."


שם: אנה קמינצקי
תפקיד: הנהלת חשבונות סניף אשקלון צפוני
"אני עובדת ברשת "יינות ביתן" מזה 9 שנים.
במסגרת תפקידי אני אחראית על מוסדות, משכורות ובנקים.
אני מרגישה פה כמו בבית! אוהבת את העבודה שלי ואת המקום והיחס.
מאוד חשוב לי לעבוד בסביבה ונעימה וכאן אני מרגישה שהתחברתי לאנשים שאני עובדת איתם."


חזור לאודות »