.

אימון עסקי

לאור הצמיחה המהירה של רשת "יינות ביתן" החליט נחום ביתן, הבעלים והמנכ"ל של הרשת, כי הגיע השלב הנכון להמשך הצמיחה וההצלחה של הרשת. כחלק מחשיבה זו הוגדר תהליך אימון אסטרטגי שכלל קביעה של המהלכים הבאים של הרשת והעברת תהליך אימון והכשרה להעמקת המקצועיות של המנהלים והעובדים בכל הסניפים. כל זאת, במטרה להעלות את איכות השירות ואת כדאיות הקניה ברשת עבור הלקוחות הרבים הפוקדים את הסניפים מידי יום.
 
תהליך האימון המקיף הועבר על ידי צוות מאמנים בכיר המתמחה בתחום הקימעונאות בהובלת אבי גמבש, מאמן בכיר לאימון עסקי מטעם חברת האימון "תות תקשורת ותוצאות", חברת האימון המובילה בישראל שבראשה עומד אלון גל, מנחה הסדרה "משפחה חורגת" בערוץ 2.
 
תהליך האימון כלל בשלב הראשון סקר מקיף שבחן את נקודות החוזקה והחולשה של הרשת. התהליך בנושאים רבים ומגוונים שבראשם עומד נושא המיקוד באיכות השירות ללקוח ובחווית הקניה של הלקוח בכל בסניפי הרשת, ניהול אפקטיבי של צוות העובדים, ניהול המכירות והשגת המטרות והיעדים קצרי וארוכי הטווח של הרשת וגיבוש העובדים תחת חזון החברה.
 
"אני וצוות המאמנים שאיתי שמחים וגאים על כך שנבחרנו להוביל תהליך כל כך משמעותי עבור נחום ביתן ועבור מנהלי ועובדי רשת המזון יינות ביתן", אומר אבי גמבש.
"כבר בתחילת הדרך פגשנו אנשים איכותיים ומקצועיים ביותר ובראשם עומד נחום ביתן שלמרות הידע והנסיון הרב שצברו בתחום – הם מוכנים ללמוד כל הזמן כיצד להשתפר ולהתייעל – וזה בעיני סוד הקסם וההצלחה שלהם".
 
"נחום הוא מסוג היזמים המאוד מיוחדים שיוצרים במדינה הזו מציאות עסקית של מצויינות ואיכות", אומר אלון גל.
"נחום הוא איש עסקים מהסוג שלא מקבלים אלא יוצרים בכוחות עצמם והוא דוגמא על מה אפשרי עבור בני האדם. אני בטוח ששיתוף הפעולה הזה יבסס ויקדם את רשת יינות ביתן להיות החברה הקמעונאית המובילה בישראל בתחום המזון".
 


חזור לאודות »