.

אודות החברה

חברת יינות ביתן בע"מ הינה רשת אשר בבעלותה 71 חנויות וסופרמרקטים הפרוסים מאילת בדרום ועד קרית שמונה בצפון.
חנויות הרשת משתרעות על שטח כולל של מעל 100,000 מ"ר.
הרשת מציעה ללקוחותיה מוצרים כשרים, טריים ואיכותיים במחירים נמוכים, כשהכל מלווה בשירות אדיב שמעניקים כ-5,000 עובדיה.
חברת יינות ביתן שמה בכל חנויות הרשת דגש מיוחד על מתן שירות אדיב, על מחירים נוחים, על איכות וטריות המוצרים תוך הקפדה יתרה על נושא הכשרות.
ה"אני מאמין" של חברת יינות ביתן בע"מ הוא אספקת מוצרי מזון ומוצרי צריכה במחירים זולים לציבור הרחב, תוך שמירה על איכות וסטנדרטים גבוהים, כבוד לעובדים ותרומה משמעותית לקהילה.

משפחתיות

"יינות ביתן" הינה רשת סופרמרקטים בפריסה ארצית המוחזקת בבעלותם הפרטית של בני הזוג נחום ונורית ביתן. במהלך שנות פריחתה של הרשת החליט הזוג לצרף לעשייה גם את דור ההמשך ובניי משפחה נוספים לסייע בניהול והובלת העסק המשפחתי המצליח.

"יינות ביתן" רואה בערך המשפחתיות את סוד ההצלחה, לכן יודע כל בעל תפקיד כי הצלחת הרשת בכלל והצלחתו האישית בפרט טמונה בעקרונות ה"משפחתיות, אהבה וכבוד הדדי" מהמנכ"ל ועד לעובד- עקרונות אשר חרטו בני הזוג על דגלם עוד מימי ראשיתה של הרשת.

במהלך השנים האחרונות עברה הרשת שינויים רבים אשר מיתגו אותה כאחת מרשתות הסופרמרקטים הגדולות בארץ. למרות שינויים אלה מקפידים בני הזוג ביתן, לשמר באופן אישי את העקרונות עליהם מושתת הרשת וביחד עם הנהלת הרשת ממשיכים לפעול לאורך כל הדרך לספק לעובד וללקוח סביבה נאותה ומשפחתית המשקיעה בו ורואה בו חלק בלתי נפרד מהצלחת הרשת. 

מדיניות המחירים

עוד מימי ראשיתה של הרשת, ראו בני הזוג ביתן את החשיבות בשמירה על מחירים אטרקטיביים עבור הלקוח. לכן, שמה לה הרשת למטרה להציע ללקוח מבצעים רבים ומגוונים מידי יום זאת יחד עם רצון תמידי לספק ללקוח סל קניות זול בהשוואה לשאר מתחרים. במסגרת מאמצים אלו מתקיימת מידי חודש ישיבת הנהלה מרכזית אשר מטרתה להגדיל את היצע המבצעים ללקוח תוך שמירה על סטנדרטי איכות גבוהים ומחיר זול ללא פשרות.

יינות ביתן, שמה לעצמה כיעד בעל חשיבות עליונה לספק לכלל לקוחותיה מחירים הוגנים בכל חנויות הרשת לטובת ציבור הקונים הרחב בכלל ומעוטי היכולת בפרט.

חווית קנייה

הרשת מבינה כי אסתטיות ושמירה על חווית קנייה יעילה, נוחה ונעימה הם פרמטרים חשובים ללקוח ולכן משקיעה הרשת רבות בעיצוב החנויות בסטנדרט גבוה יחד עם השקעת מיטב המוחות בתכנון ותחזוקת החנויות. כל אלו נעשים על מנת שנוכל להעניק לכם, הלקוחות, את חווית הקנייה הנעימה והנוחה ביותר בעיר.

נקודות מזון מהיר

כחלק מרצון הרשת להעניק ללקוחותיה את חווית השירות המהנה והאיכותית ביותר יחד עם ההבנה כי הלקוח הממוצע משקיע זמן רב בביצוע הקנייה, מציעה הרשת לרווחת הלקוחות מזנוני מזון מהיר באיכות גבוהה ובמחירים זולים. בנוסף, בחלק מסניפי הרשת מוצע ללקוחות אוכל ביתי חם ואיכותי ברמה קולינארית גבוהה.

מחויבות לקהילה

אמונת הבעלים היא כי חיזוק  הקהילה הסובבת את חנויות הרשת הינה חשובה והכרחית. מדי שנה מקפידה הרשת לתרום לטובת פעילויות וסלי מזון למשפחות מעוטות יכולת. בנוסף, תורמת הרשת מידי יום מאות כריכים לילדים נצרכים, מסייעת ברכישת מחשבים לילדים מעוטי יכולת ונוהגת לערוך בחופשות ובחגים פעילויות לטובת הקהילה.

מדיניות הדלת הפתוחה

רשת יינות ביתן מנהיגה מדיניות של דלת פתוחה עבור העובדים והלקוחות גם יחד. פרט להיותה פתוחה להצעות, להערות ולבקשות הלקוחות, החברה קשובה גם לצרכים ולנושאים המטרידים את עובדיה במטרה להבטיח שאלה יגיעו לעבודה עם חיוך מדי יום ויכלו להעניק ללקוח שירות ברמה גבוהה.

 

תו דירוג החברה:

תו דירוג החברה


חזור לאודות »